Молодь обирає гідне майбутнє

 

Web_73.jpg13 листопада 2017 року спеціалісти фінансово-економічного відділу Першотравенського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели зустріч з учнями 9-го класу загальноосвітньої школи №2 на тему «Легалізація заробітної плати».

Під час зустрічі учні дізналися про особливості запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Особливу увагу фахівці фонду Тетяна Лобанова та Оксана Вахрамєєва звернули на важливість та переваги офіційного працевлаштування, яке дозволить надалі отримувати легальний дохід і соціальний захист передбачений чинним законодавством. Також учні цікавились аспектами пенсійного забезпечення громадян, які працюють за кордоном, набуттям такими особами страхового стажу шляхом добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

Для розширення знань з пенсійної тематики підростаюче покоління було проінформоване про роботу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду, який дає можливість контролювати заробітну плату для майбутніх пенсіонерів.

Працівники управління зазначили: «Якщо одержувати заробітну плату в конверті, то ні стаж, ні заробітна плата для обчислення пенсії враховані не будуть, і на гідну пенсію не варто сподіватись».

Зустріч пройшла в режимі діалогу, на всі поставленні   запитання юні слухачі отримали чіткі і зрозумілі відповіді.