Зустріч з освітянами м.Нікополь

web_22_171114.jpgФахівець Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Ольга Мкртчан провела зустріч з колективом середньої загально-освітньої школи № 16.

Особливу увагу фахівець приділила питанню реформування пенсійної системи. Розповіла про зміни порядку призначення пенсій за вислугу років. Пенсією за вислугу років можуть скористатися працівники, які набули до 1 жовтня 2017 року   спеціального стажу не менше ніж, 26,6 років - за ними збережено право на призначення такої пенсії.

На запитання громадян щодо одноразової допомоги Ольга Мкртчан відповіла: - "Законопроектом пропонується установити для вчителів виплату одноразової грошової допомоги при виході на пенсію у розмірі 10 призначених місячних пенсій, але тільки після досягнення пенсійного віку".

Наприкінці зустрічі спеціаліст звернула увагу на виплату пенсій, перерахованих згідно з новим законом. та повідомила, що пенсії перераховані вже усім, застосувавши нові показники: середній показник заробітної плати в Україні в розмірі 3764 грн., показник прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність у розмірі 1452 грн., показник величини оцінки одного року стажу в розмірі 1%.

На всі запитання присутні отримали кваліфіковані відповіді.