Виїзній прийом до Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі»

 

web_71_20171114_1.jpg14 листопада 2017 року був здійснений виїзний прийом начальником Криворізького південного об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Ларисою Сітанською до пенсіонерів, що перебувають на обслуговуванні в Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі» . На зустрічі було присутньо 30 осіб.

Під час візиту Лариса Сітанська ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві та особливостей проведення перерахунків пенсій у зв'язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Приділила увагу основним аспектам осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року.

Начальник управління працювала індивідуально з кожним пенсіонером, уважно вислуховувала питання, пояснювала індивідуальність кожного перерахунку.

Довідково: у Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі» перебуває на обліку майже 1000 осіб.