Про пенсійну реформу та легалізацію заробітної плати на Дніпропетровщині для ЗМІ на прес-конференції

 

DSC05202 - копия.JPGСьогодні заступник начальника головного управлiння Пенсiйного фонду України в Днiпропетровськiй областi Олена Щирба та начальник управління пенсійного забезпечення Валентина Багуж провели прес-конференцiю з двох актуальних тем в iнформацiйному агентствi «Мост Днепр»: про пенсійну реформу та легалізацію заробітної плати.

Фахівці через засоби масової інформації ще раз розповіли про основні аспекти пенсійної реформи та наголосили, що на розмір пенсії будуть безпосередньо впливати розмір заробітної плати та кількість років страхового стажу.

Звернули увагу журналістів на проблеми в області щодо отримання заробітної плати меншої за мінімальну – 9 тис. роботодавців (2,7%) із загальної кількості страхувальників, яких обліковується 329 тис., нараховують своїм найманим працівникам заробітну плату меншу за мінімальну. «Пенсійна реформа, яка сьогодні проводиться, потребує легального оформлення трудових відносин, гідного розміру заробітної плдати для отримання гідної пенсії», – зазначила Олена Щирба.

Довідково:

Пенсії перераховані 944 тис. цивільних пенсіонерів, середній розмір підвищення становить 903,15 грн.

У поточному році легалізовано 2430 робочих місць, у результаті чого мобілізовано 1 млн 751 тис. грн єдиного внеску.