Ми там, де потрібні людям

 

           24 листопада 2017 року у Cлобожанській об’єднаній територіальній громаді відкрився оновлений сучасний сервісний центр обслуговування громадян.

Відкрив для перших відвідувачів оновлене приміщення особисто Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний: «Ми там, де потрібні людям. Ми стоїмо на шляху змін, постійно вдосконалюємо та розширюємо наші сервіси та і в недалекому майбутньому можна буде подати документи на оформлення призначення і перерахунку пенсії через інтернет».

         «Приймальна громадян - обличчя Пенсійного фонду, саме тут формується наш імідж як соціальної установи. Тому ми приділяємо особливу увагу прийому людей, сьогодні ми відкриваємо повністю оновлену приймальню громадян для 22 тис. пенсіонерів об’єднаного Дніпровського приміського управління» – сказав начальник Головного управління Фонду в Дніпропетровській області Юрій Козак.  По закінченню заходу відбулося засідання правління Пенсійного фонду України у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації. У заході взяли участь члени правління, начальники обласних головних управлінь, керівники органів виконавчої влади та обласного самоврядування, начальники територіальних управлінь Фонду області.

PM819image002.jpg

 

 

  PM219image004.jpg  MYAK9029_sm.jpg