Семінар для працівників органів місцевого самоврядування

 

02_61_171123.jpg      На базі виконкому Саксаганської районної у місті ради Криворізьке центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України провело інформаційно-консультативний семінар, слухачами якого були працівники органів місцевого самоврядування.

      Основним питанням заходу стало роз’яснення змін в пенсійному законодавстві. У своєму виступі головний спеціаліст Саксаганського відділу обслуговування громадян Олена Щербенок звернула увагу присутніх на особливості нарахування пенсій державним службовцям, працівникам органів місцевого самоврядування та які працюють на «спеціальних» посадах.

     У ході зустрічі обговорювались актуальні питання пенсійної реформи: посилення значення страхового стажу для нарахування пенсій, що дасть змогу зменшити «тіньову» зайнятість населення і збільшити кількість людей, які сплачують страхові внески.

     Надані відповіді на запитання щодо особливостей нарахування пенсій державним службовцям та працівникам органів місцевого самоврядування, щодо права скористатись можливістю виходу на пенсію «за вислугу років» при наявності певних умов.