Пенсійники інформують мешканців села про осучаснення пенсій у жовтні цього року

 

web_60_171128.JPG27 листопада 2017 року спеціалісти Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області в приміщенні Христофорівської сільської ради провели зустріч з мешканцями села.

Під час зустрічі фахівці управління розповіли про механізм та результати проведеного перерахунку пенсій: осучаснення пенсії проведено 10129 особам, при цьому середній розмір виплати по Криворізькому району зріс до 2269,32 грн., роз’яснили особливості збільшення страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію; зміни в розрахунку пенсій та особливості призначення та перерахунку пенсій різним категоріям громадян.

 Пенсійники надали вичерпні відповіді на поставлені запитання. Акцентували, що основним завданням органів Пенсійного фонду є підвищення якості обслуговування громадян за рахунок запровадження сучасних інформаційних технологій. Вже сьогодні їх використання дозволяє кожному контролювати інформацію з пенсійних питань в дистанційному режимі, через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду.