Про зміни в пенсійному законодавстві працівникам освіти і науки

 

web_55_171128.jpgДля представників Соборної районної організації профспілки працівників освіти і науки фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели семінар на тему «Зміни в пенсійному законодавстві».

Фахівці управління повідомили про основні аспекти Закону України № 2148-VIII від 03.10.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Зазначили, що з 01.10.2017 скасовуються пенсії за вислугу років працівникам освіти та охорони здоров’я, крім артистів. При цьому, особам, які на 01.10.2017 мали стаж та відповідний вік, необхідний для призначення пенсії за вислугу років, така пенсія призначається за їхнім зверненням в будь-який час.

Під час семінару фахівці управління розповіли про переваги користування веб-порталом Пенсійного фонду України, який дистанційно надає користувачам електронні послуги на сучасному технологічному рівні.

Задля інформованості щодо змін в пенсійному законодавстві, діяльності Пенсійного фонду України, фахівці управління запропонували присутнім взяти участь у передплатній кампанії газети “Пенсійний кур'єр” та журналу “Вісник Пенсійного фонду України”.