Нарада з арбітражними керуючими

20171128_111338_1.jpg28 листопада 2017 року першим заступником начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Ларисою Дуксовою взято участь у спільній нараді Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області з представниками Дніпропетровської облдержадміністрації, головного управління Дніпропетровської фіскальної служби у Дніпропетровській області, суддею Господарського суду Дніпропетровської області та арбітражними керуючими з питань тривалого перебування підприємств-боржників у процедурах банкрутства та погашення кредиторських вимог, у т.ч. до Пенсійного фонду. Нарада відбулася на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області

Одними із проблемних питань щодо даних підприємств є тривала реалізація майна боржників та визнання права власності на об’єкти, що перебувають на балансі підприємств-банкрутів.

Довідково: на обліку в органах Пенсійного фонду України Дніпропетровської області перебуває 144 підприємства, стосовно яких порушено провадження у справі про банкрутство із загальною сумою боргу 261,9 млн грн. Протягом поточного року в рахунок погашення заборгованості надійшло 886,8 тис. грн.

 20171128_111405_1.jpg