Про проведення «Дня Пенсійного фонду» в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) в Тернівському районі»

 

web_60_171204__1.jpg1 грудня 2017 року фахівці Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області зустрілися з підопічними та працівниками комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) в Тернівському районі».

Фахівці управління поінформували присутніх про зміни в пенсійному законодавстві, які відбулись з 01 жовтня 2017 року в  зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

«У Тернівському районі м. Кривого Рогу підвищено розміри пенсій 25082 пенсіонерам, що становить 91,03% від їх загальної кількості» - акцентувала під час виступу Тетяна Шевченко.

Зустріч проходила у вигляді відкритої розмови, завдяки якій розглянуто багато різних питань та надано кваліфіковані відповіді.