Зустріч у переддень Міжнародного дня людей з інвалідністю

web_08_20171204_(1).JPG30 листопада 2017 року провели зустріч з членами Українського товариства сліпих.

З нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю заступник начальника Самарського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі Інна Брижан 30 листопада 2017 року провела зустріч з членами Українського товариства сліпих аби роз’яснити аспекти пенсійної реформи.

Під час зустрічі інвалідів ознайомили із змінами, які відбулися в пенсійному законодавстві після прийняття Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 03.10.2017 року. Чимало запитань задавали присутні про осучаснення пенсій, про порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам, умови призначення пенсії по інвалідності дорослим та інвалідам з дитинства тощо.

Розповіла про нові форми та методи обслуговування за допомогою веб-технологій, наголосила, що інформацію щодо своїх пенсійних питань можна отримати через "гарячу" телефонну лінію.

Зустріч пройшла в атмосфері тепла, довіри та домашнього затишку. Підтвердженням того, що учасникам зустрічі цей захід сподобався, було їх щире: «Дякуємо за турботу», адже людям завжди приємно відчувати, що про них пам’ятають та піклуються.

Всі учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на чисельні запитання, дякували за надані роз'яснення та запрошували до подальшої співпраці.