Зустріч з працівниками Учбово-виробничого об’єднання «Луч» Українського товариства сліпих

 

web_55_171205.jpg05 грудня 2017 року фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю провели зустріч з працівниками Учбово-виробничого об’єднання «Луч» Українського товариства сліпих.

Фахівці управління повідомили, що згідно із Законом України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (зі змінами, внесеними Законом України від 03.10.2017 № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій») право на призначення дострокової пенсії за віком мають особи з інвалідністю по зору I групи - сліпі та особи з інвалідністю з дитинства I групи - після досягнення чоловіками 50 років, жінками 40 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років у чоловіків і не менше 10 років у жінок.

Під час зустрічі фахівці управління відповіли на питання стосовно перерахунку пенсій, порядку подання документів для призначення пенсій, зарахування періодів страхового стажу, тощо.

Присутніх поінформували про веб-портал Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам України.