«День Пенсійного фонду» для представників вищих навчальних закладів в м. Дніпрі

 

web_55_171206.jpg06 грудня 2017 року в Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Дніпрі пройшов «День Пенсійного фонду» на тему «Зміни в пенсійному забезпеченні наукових працівників». На захід були запрошені представники профспілок одинадцяти вищих навчальних закладів.

Тетяна Павлівна Кучер відкрила захід, надала інформацію стосовно пенсійної реформи в Україні. Повідомила про зміни в пенсійному забезпеченні наукових працівників відповідно до Закону України від 03.10.2017 № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Роз’яснила про можливість збільшення розміру пенсії за рахунок донарахування стажу (у разі наявності).

Представники профспілок виявили уважність та зацікавленість даним заходом, жваво брали участь в обговорюванні зазначених питань.

Для розповсюдження серед працівників вищих навчальних закладів інформації щодо змін в пенсійному забезпеченні наукових працівників, представникам профспілок були надані інформаційні матеріали, бюлетені, об’яви.