Зустріч у трудовому колективі МКП "Покровводоканал"

web_22_171205.jpg     Спеціалісти Покровського відділу Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели зустріч з трудовим колективом МКП "Покровводоканал”.

       Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Тетяна Артьомова надала роз’яснення щодо порядку перерахунку пенсій з 1 жовтня, умови виходу на пенсію з 1 січня 2018 року. Майбутнім пенсіонерам фахівець нагадала про можливість завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії та надала перелік необхідних документів.

   Присутні цікавилися порядком зарахування до страхового стажу при призначенні пенсії - періоду отримання допомоги по безробіттю, військової служби, догляду за дитиною, навчання, допомоги по догляду за особою з інвалідністю першої групи, складовими від яких залежить розмір пенсії, умови реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України тощо.

       Під час зустрічі були роздані інформаційні матеріали та наголошено, що отримати фахові відповіді про останні зміни у пенсійній системі можна передплативши газету «Пенсійний кур’єр».