Спілкування з головами квартальних комітетів та представниками місцевої влади

01_61_171206.jpg05 грудня поточного року 0 13-00 Криворізьке центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області взяло участь у зустрічі з головами квартальних комітетів з питань пенсійного забезпечення.

Фахівець управління під час зустрічі детально зупинилась на змінах у пенсійному законодавстві, які є найбільш актуальними, окреслила основні напрямки реформування пенсійної системи, розповіла про законодавчі ініціативи та зміни для тих, хто вже отримує пенсію і хто отримуватиме її в майбутньому.

Під час спілкування із представниками місцевї влади та головами квартальних комітетів особливу увагу зосередила на ролі модернізації системи обслуговування населення передбачає розширення мережі точок доступу до пенсійних послуг, у тому числі й на рівні об'єднаних територіальних громад. Щосереди з 9-00 до 15-00 згідно з графіком чергування Криворізьких об'єднаних управлінь Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, спеціаліст управління надає послуги в Центрі надання адміністративних послуг “Віза”.

Представник фонду наголосила про необхідність перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахування єдиного соціального внеску ще під час трудової діяльності, зареєструвавшись на веб-порталі ПФУ. Зазначила, що такі заходи підвищують рівень знань та дають змогу використовувати на практиці.

Присутні на зустрічі, пенсіонери та майбутні пенсіонери отримали роз'яснення стосовно порядку підтвердженя страхового стажу, призначення та перерахунку різних видів пенсій