Реалізація державної політики в наближенні влади до людей

image-0-02-05-6511d517cb.jpgВажливим кроком поліпшення обслуговування громадян стало надання їм можливості звертатись за отриманням послуг за місцем проживання. Павлоградським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області налагоджено співпрацю з трьома об’єднаними територіальними громадами Павлоградського та Юр”ївського районів. На територіях цих громад створено робочі місця для надання спеціалістами методичної та консультативної допомоги з питань дотримання законодавства про пенсійне забезпечення згідно переліку адміністративних послуг.

За період з квітня по листопад на віддалених робочих місцях спеціалістами управління проведено 45 виїзних прийомів під час яких надано 364 послуги.

06.12.2017 на Богданівській об’єднаній сільській територіальній громаді провела прийом громадян головний спеціаліст Павлоградського відділу обслуговування громадян Бочкарьова Олена. Спеціаліст управління ознайомила з матеріалами електронних пенсійних справ особисто кожного пенсіонера, який звернувся на прийом. Роз’яснила основні зміни, внесені Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, щодо порядку призначення та перерахунку пенсій, пояснила порядок визначення розміру пенсій, перерахунку пенсій, достроково призначених жінкам (при досягненні 55-річного віку).