Роз’яснення основних змін, внесених Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” № 2148-УІІІ не втрачають актуальності

image-0-02-04-d62ed792c5.jpg06 грудня 2017 року начальник Павлоградського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Крутогуз Вікторія провела зустріч в Павлоградській районній раді ветеранів.

Спеціаліст управління під час свого виступу надала роз’яснення з актуального питання сьогодення: проведення пенсійної реформи, яка має покращити фінансову ситуацію у Пенсійному фонді та вирішити проблему підвищення розмірів пенсійних виплат. Повідомила, що основні зміни, внесені Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” № 2148-УІІІ, стосувались порядку призначення та перерахунку пенсій. Детально розглянула особливості проведеного перерахунку пенсій. Повідомила, що відбулось збільшення розміру мінімальної пенсії за віком до рівня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1452 грн), проведено перерахунки надбавок та підвищень до пенсії, розмір яких обчислюється виходячи із прожиткового мінімум. Поінформувала, що збільшення розміру пенсії у зв’язку з її осучасненням у кожного пенсіонера індивідуальне, оскільки визначається з коефіцієнта заробітку, тривалості страхового стажу кожного пенсіонера (індивідуальні показники особи) та року, коли йому призначалася пенсія.

З метою оперативного отримання консультацій та роз’яснень з питань пенсійного забезпечення, запропонувала скористатись телефонами „гарячої” лінії управління.