«День відкритих дверей » провели в Томаківському секторі обслуговування громадян

web_22_171207.jpg         Фахівці Томаківського сектору обслуговування громадян Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели для осіб передпенсійного та пенсійного віку «День відкритих дверей.».

         Завідувач Томаківського сектору обслуговування Громадян Хрипко Людмила Анатоліївна розповіла історію створення Пенсійного фонду України, ознайомила із основними його функціями та завданнями, наголосила на необхідності легального працевлаштування, адже заробіток “в конверті” позбавляє працівника не тільки майбутньої пенсії, а і соціальних гарантій, звернула увагу присутніх на пряму залежність пенсії від розміру отримуваної заробітної плати та тривалості страхового стажу.

         Фахівець також розповіла, що 11 жовтня вступив в силу Закон України “Про внесення змін в деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій ”. Відповідно до Закону пенсії, призначені до 01.10.2017 року, перерахують із використанням єдиного показника середньої зарплати — 3764,40 грн. та показника вартості одного року страхового стажу - 1%, працюючим пенсіонерам пенсію виплачуватимуть у повному розмірі, перерахунок мінімальної пенсії за віком непрацюючим пенсіонерам в розмірі прожиткового мінімуму (визначеного станом на 1 жовтня 2017 року), який складає 1452 грн.