Кожен має поважати свою працю і відстоювати свої права

08 грудня 2017 року в рамках заходів з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права спеціалістом Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області була проведена зустріч з учнями 9 класу Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

Спеціаліст управління розповіла старшокласникам про переваги легального працевлаштування, надала роз’яснення понять „страховий стаж”, „мінімальний страховий внесок”, розповіла про необхідний страховий стаж для призначення пенсії за віком.

Повідомила, що у разі якщо оплачувана діяльність працівника офіційно не оформлена або не повністю оформлена відповідно до чинного законодавства, працівник може бути позбавлений гідних умов праці, не матиме можливості захистити свої права у разі конфлікту з роботодавцем і відмови у оплаті праці чи інших виплатах, буде позбавлений гідних соціальних гарантій (оплачуваної відпустки, страхових виплат у разі хвороби, безробіття), гідної пенсії, не матиме страхування від нещасного випадку на виробництві. Наголосила, що кожен має поважати свою працю і відстоювати свої права.