Пенсійники Томаківки провели День відкритих дверей

 

web_22_171214.jpg          Завідувач Томаківського сектору обслуговування громадян Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели для осіб передпенсійного та пенсійного віку День відкритих дверей.

         Людмила Хрипко розповіла історію створення Пенсійного фонду України, ознайомила із основними його функціями та завданнями, наголосила на необхідності легального працевлаштування, звернула увагу присутніх на пряму залежність пенсії від розміру отримуваної заробітної плати та тривалості страхового стажу.

         Фахівець ознайомила завітавши до управління із Законом України “Про внесення змін в деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Відповідно до Закону пенсії, призначені до 01.10.2017 року, перерахують із використанням єдиного показника середньої зарплати — 3764,40 грн. та показника вартості одного року страхового стажу — 1%, працюючим пенсіонерам пенсію виплачуватимуть у повному розмірі, перерахунок мінімальної пенсії за віком непрацюючим пенсіонерам в розмірі прожиткового мінімуму (визначеного на 1 жовтня 2017 року), який складає 1452 грн.

Наприкінці зустрічі надані індивідуальні консультації з пенсійних питань.