Зустріч з населенням Васильківщини

WEB_671412.JPG13 грудня 2017 року заступник начальника Васильківського відділу з питань призначення, виплати та перерахунку пенсій А.М.Гілевич провела зустріч з населенням Васильківщини, спеціаліст відзначила, що збільшення соціальних пенсій, зокрема для людей з інвалідністю, залежать від зростання прожиткового мінімуму. З жовтня цього року уже підвищено такі пенсії з використанням прожиткового мінімуму, встановленого на 1 жовтня 2017 року - 1452.

Також відмітила, що не сплачуючи внески за найманих працівників, роботодавці порушують права і гарантії цих працівників на соціальний захист у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, які надані громадянам Конституцією України. Всі працівники мають усвідомлювати вимоги чинного законодавства та дбати про своє майбутнє. Необхідно вже зараз відстоювати свої конституційні рава – вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з усієї суми отриманого заробітку.

На всі запитання з якими звернулися люди, були надані роз'яснення згідно з чинним законодавством та роздані друковані матеріали інформаційного змісту.