Семінар «Зміни в пенсійному законодавстві» працівникам охорони здоров’я

web_55_171218.jpg18 грудня 2017 року фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели семінар для голів первинних профспілкових організацій міської організації профспілки працівників охорони здоров’я на тему «Зміни в пенсійному законодавстві» в Зональному навчально-методичному центрі.

Фахівці управління повідомили про основні аспекти Закону України № 2148-VIII від 03.10.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Зазначили, що з 01.10.2017 скасовуються пенсії за вислугу років працівникам освіти та охорони здоров’я, крім артистів. При цьому, особам, які на 01.10.2017 мали стаж та відповідний вік, необхідний для призначення пенсії за вислугу років, така пенсія призначається за їхнім зверненням в будь-який час.

Звернули увагу присутніх, що триває передплатна кампанія на щотижневу газету «Пенсійний кур'єр». Видання, окрім пенсійної тематики, містить чимало цікавої інформації з історії, культури, медицини та кулінарії. Оформивши річну передплату на газету на 2018 рік, можливо стати учасником акції «Передплату оформляй - подарунки здобувай».