День відкритих дверей для учнів Софіївської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

web_71_20171218_2.JPG18 грудня, на передодні свята Дня Святого Миколая, для тринадцяти дітей із малозабезпечених сімей Софіївської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у приміщенні Криворізького південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області (Софіївський район) завідувачем Софіївського сектору обслуговування громадян Вікторією Мукомеловою проведений День відкритих дверей.

Фахівець ознайомила дітей з роботою структурних підрозділів управління та з переліком послуг, які надаються спеціалістами, розповіла про основні положення пенсійної реформи, про пенсійний вік, про мінімальний та повний страховий стаж, про роботу веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Дітей цікавили питання зарахування періоду навчання у вищих навчальних закладах до страхового стажу, чи потрібна спеціальна освіта для працевлаштування в управління Пенсійного фонду, який порядок відбору кандидатів на посади управлінь Пенсійного фонду.

По завершенню заходу шкільний психолог Валентина Бровенко від імені дітей подякувала за змістовну розповідь та за солодкі подарунки. Діти були дуже задоволені.