Позитивний імідж управління – запорука успіху Пенсійного фонду

 

web_32_171220.jpgЗакінчився черговий етап соціологічного опитування відвідувачів щодо повноти та якості надання послуг відділами обслуговування громадян Дніпровського приміського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області. В опитуванні взяло участь майже 300 громадян, які звернулись до управління за вирішенням питань з пенсійного забезпечення.

Традиційно на питання «У який спосіб Вам зручно звертатись до органів Пенсійного фонду України?» пітома вага респондентів (78%) надали перевагу особистому прийому, 13,5 % віддають перевагу телефонному спілкуванню та 8,0% -консультуються через мережу Інтернет та за письмовим зверненням.

Майже 100% опитуваних задоволені якістю обслуговування та культурою спілкуванія працівників і вказали, що консультаціїї спеціалістів є вичерпними та зрозумілими, а інформація на стендах управління є достатньою - зазначили учасники анкетування (100%).

Громадяни відмітили, що з відкриттям оновленої зали обслуговування громадян в Дніпровському районі, відбулись позитивні зміни – відсутність черг, сучасна зона для відвідувачів та забезпечено максимально комфортні умови для обслуговування громадян.

Підбиваючи підсумки соціологічного дослідження можна зробити висновки, що високий бал з оцінки якості та оперативності обслуговування свідчить про високий рівень професіоналізму та обізнаності з боку спеціалістів Дніпровського приміського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області. За результатами отриманих результатів намічені шляхи подальшої роботи пенсійників з обслуговування громадян в управлінні.