„Круглий стіл” – впровадження пенсійної реформи

web_32_171226.jpg22 грудня поточного року представники Дніпровського приміського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області та комунального закладу “Милосердя” взяли участь у засіданні “круглого столу”.

Начальник Дніпровського відділу з питань призначення, перерехунку та виплати пенсії Світлана Лазаренко розповіла учасникам заходу про зміни в пенсійному законодавстві та особливості проведення перерахунків пенсій у зв`язку з прийняттям закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.

Зауважила, що на 01.11.2017 на обліку в об'єднаному управлінні перебувало 51233 одержувача пенсій, з яких в Дніпровському районі – 22316 осіб. Підвищений розмір пенсій у жовтні отримали 20,5 тис. пенсіонерів (92%).

Під час “круглого столу” було акцентовано увагу на користування електронною послугою Пенсійного фонду України – Веб-портал щодо його переваг та можливостей, розповіли про відомче видання Пенсійного фонду України газету “Пенсійний кур`єр” та запропоновали здійснити передплату.

Учасники заходу обмінялися думками із зазначених питань та визначили основні напрямки подальшої співпраці.