Запрацював «Прозорий офіс» в Інгулецькому районні м. Кривого Рогу

 

         Сьогодні 28 грудня 2017 року в Інгулецькому районні м. Кривого Рогу за участі міського голови відбулося відкриття Центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс».

         Новий центр повністю доступний для людей з обмеженими можливостями — обладнаний пандусом, візуальними знаками, звуковою системою оповіщення черги. Тут можна отримати цілий спектр послуг: з соціальних питань, пенсійного забезпечення та оформлення біометричних паспортів.

      «Прозорий офіс» розділений на 4 зали, котрі облаштовані електронною системою управління чергою. У залі під № 3 можна отримати послуги пенсійного забезпечення, прийом проводять 4 спеціалісти Інгулецького відділу обслуговування громадян.

      «Формат прийому дозволить організувати комфортний процес надання консультацій і прийому документів для призначення та перерахунку пенсій. Забезпечить прозорість та відкритість процедури надання послуг, оперативність їх отримання та зручність доступу до інформації» — сказала очільниця Криворізького південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Лариса Сітанська.

        

         Довідково: Інгулецький відділ обслуговування громадян надає послуги для понад 17 тис. пенсіонерів. З початку року прийнято 692 пакети документів на нове призначення пенсії та 2308 на перерахунок пенсій; видано довідок з реєстру застрахованих осіб — 3,5 тис, на особистий прийом та письмово звернулися 112 осіб.

Прозорий офіс 119_.jpg