Про можливість контролювати відрахування єдиного внеску роботодавцем на зустрічі з працівниками банку

 

20180102_180058.jpg   02.01.2018 спеціаліст Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провела зустріч з працівниками ПАО „Акцентр-Банк”.

   Спеціаліст управління повідомила присутнім, що Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” змінені норми статті 26 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” і визначені нові умови виходу на пенсію за віком залежно від набутого страхового стажу. Роз’яснила поняття „страховий стаж”, наголосила на необхідності набуття повного страхового стажу для кожної людини. Поінформувала, що розмір пенсії в солідарній системі залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої були сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України.

   Повідомила про можливість контролювати правильність і регулярність відрахувань єдиного внеску роботодавцем за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України. Надала інформацію щодо способів реєстрації на веб-порталі (особисте звернення, реєстрація за допомогою ЕЦП). Запропонувала передплатити галузеві видання Пенсійного фонду України, з метою отримання інформації щодо пенсійного реформування з достовірних джерел.