Семінар на тему «Легальна зайнятість населення» пройшов в Нікопольській податковій інспекції

 

web_22_170104.jpgУ приміщенні Нікопольської податкової інспекції відбувся семінар на тему: «Легальна зайнятість населення». В заході взяли участь представники Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Нікопольської міської ради, інспекції Держпраці, служби зайнятості населення.

У семінарі взяли участь близько тридцяти представників малого та середнього бізнесу міста Нікополя, яких було поінформовано щодо заходів, які вживаються владою у питанні детінізації трудових відносин, вимог трудового законодавства, відповідальності роботодавців за його порушення.

Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Тетяна Куренна зробила акцент на страховому стажі та заробітній платі, з якої сплачені внески та наголосила, що для зарахування до страхового стажу одного місяця, сума сплачених внесків має бути не менше за мінімальний страховий внесок, обчислений із мінімальної заробітної плати.

На завершенні семінару фахівці звернулись до керівників підприємств малого та середнього бізнесу з проханням проявити свою громадську позицію і легалізувати заробітну плату своїх працівників та не прирікати на мізерну пенсію.