Актуальні питання пенсійної реформи обговорили з освітянами

 

web_60_180110.jpg10 січня 2018 року спеціалісти Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, провели зустріч з трудовим колективом «Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Натхнення».

Заступник начальника управління Валентина Шутова ознайомила присутніх з новим механізмом призначення пенсії за допомогою централізованої підсистеми призначення та виплати пенсій. Слухачі довідались, про умови набуття та порядок нарахування страхового стажу, про вихід на пенсію за вислугу років та можливість скористатись цим при наявності певних умов. 

Заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Олена Денисенко розповіла  про передумови необхідності впровадження накопичувальної системи пенсійного страхування, зосередили увагу на принципах її запровадження. Повідомила, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на Веб-порталі та отримати необхідну  інформацію з питань пенсійного забезпечення.

Довідково: протягом 2017 року в управлінні зареєстрували 4988 користувачів веб-порталу електронних послуг.