Про проведення зустрічі з приватними підприємцями

 

web_60_180115.jpg12 січня 2018 року в приміщенні виконкому Тернівської районної у місті ради відбулася зустріч з приватними підприємцями з питань легалізації виплати заробітної плати.У нараді взяли участь представники Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, Криворізької північної об’єднаної державної податкової інспекції, управління соціального захисту населення, відділу розвитку підприємництва виконкому Тернівської районної у місті ради, Тернівського районного центру зайнятості.

Спеціалісти управління розповіли про зміни в пенсійному законодавстві, висвітлили основні питання, що виникають у роботі з підприємцями, а саме: легалізація заробітної плати, своєчасність розрахунків з Фондом, правильність заповнення звітності, дотримання вимог пенсійного законодавства при припиненні підприємницької діяльності. Наголосили, що Пенсійний фонд у повному обсязі виконує свої зобов`язання перед пенсіонерами, однак недоотримує кошти від підприємців, тобто це питання потребує посиленої уваги як місцевої влади, так і самих підприємців та застрахованих осіб.

Довідково: фахівці Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області у 2017 році взяли участь у 41 рейді-обстеженні суб’єктів господарювання, 27 засіданнях робочої групи з питань функціонування об’єктів бізнесу та 41 засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості, на яких заслухано 254 керівника суб’єктів господарювання.

Матеріали по 715 суб’єктах господарювання, що нараховують заробітну плату менше мінімально встановленого законодавством розміру, направлено до органів місцевого самоврядування, Державної фіскальної служби області. Легалізовано оплату праці 3005 найманих осіб. Надходження єдиного внеску від легалізації складає 2040,4 тис. грн.