Про переваги легальної зайнятості – під час флешмобу

 

web_22_180116000.jpg     Фахівці Покровського відділення Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели біля адміністративних будівль по вулиці Горького флешмоб на тему: «Ми — за легальну заробітну плату!», «Скажи: Ні зарплаті в «конверті!».

         Під час спілкування з громадянами учасники акції закликали їх відповідально ставитися до свого майбутнього, адже отримуючи сьогодні заробітну плату «в конверті», працівники втрачають соціальні гарантії та позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому.

   Серед перехожих розповсюджено тематичні буклети, запропоновано зареєструватись та скористатись послугами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду для того, щоб зареєстровані особи отримали змогу контролювати своїх роботодавців, а пенсіонери – отримати відомості з власної пенсійної справи.

А також увагу мешканців міста привернули лозунги, які були підготовлені для проведення флешмобу та зацікавив сам спосіб подання інформації.

       Загалом в нашому управлінні проводиться широка інформаційна-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин та підвищення заробітної плати працівникам.