Актуальні питання пенсійної реформи обговорили з працівниками КЗ «Дошкільний навчальний заклад №238»

 

web_60_180122.jpg22 січня 2018 року спеціалісти Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели зустріч з трудовим колективом КЗ «Дошкільний навчальний заклад №238».

На зустрічі присутні отримали роз’яснення з питань щодо норм пенсійного законодавства відповідно до Закону України № 2148-VIII від 03 жовтня 2017 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Більшість цікавило питання необхідного стажу для права на пенсію та механізм підвищення розміру пенсій з 1 жовтня 2017 року.

Пенсійники розповіли про роботу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, де можливо самостійно за допомогою електронного цифрового підпису зареєструватися на веб-порталі, пройти автентифікацію, є можливість переглянути всі свої звернення до органів Фонду, стан їх обробки, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглянути свою електронну пенсійну справу та дані електронної персональної облікової картки застрахованої особи. Протягом 2017 року в управлінні було зареєстровано 4988 користувачів веб-порталу електронних послуг.