Інформаційна акція за легалізацію заробітної плати

 

web_32_180125_2.jpg22 січня 2018 року спеціалисти Дніпровського приміського об`єднаного управління Пенсійного фонду України провели інформаційну акцію на тему “Легальна праця – гарантія соціальної захищеності”. Акцію проведено серед відвідувачів відділення “Приватбанк” та відділення поштового зв`язку смт. Слобожанського.

Увагу громадян звернули на проблему неофіційної зайнятості та злочинну практику отримання заробітної плати в “конвертах” і ії негативні наслідки.

“Легалізація заробітної плати – є одним з основних меседжів пенсійної реформи. Виховання культури трудових відносин на законодавчому рівні між найманим працівником та роботодавцем – це основний крок, який призвде до покращення пенсійного забезпечення громадян” – зазначили під час заходу фахівці Фонду.

По закінченню акції ії учасникам роздали тематичні буклети з питань легалізації заробітної плати. Запропонували зареєструватся на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю сплати внесків.