Нарада з арбтіражними керуючими

13.jpg26 січня 2018 року представниками головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області прийнято участь у спільній нараді Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області з представниками Дніпропетровською ОДА, ГУ ДФС у Дніпропетровській області, суддею Господарського суду Дніпропетровської області та арбітражними керуючими з питань тривалого перебування підприємств-боржників у процедурах банкрутства та погашення кредиторських вимог, у т.ч. до Пенсійного фонду. Нарада відбулася на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області

Одними із проблемних питаннь по даних підприємствах є тривала реалізація майна боржників та визнання права власності на об’єкти, що перебувають на балансі підприємств-банкрутів.

Довідково: на обліку в органах Пенсійного фонду України Дніпропетровської області перебуває 139 підприємств по яких порушено провадження у справі про банкрутство із загальною сумою боргу 296,1 млн.грн. Протягом 2017 року, в рахунок погашення заборгованності, надійшло 1,1 млн. гривень.