Говоримо про пенсії з читацькою аудиторією Дніпропетровщини

 

DSC06181_.jpg   У рамках багаторічної співпраці з редакцією обласної газети «Днепр вечерний» 22 лютого 2018 року відбулася «гаряча» телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення, під час якої читачі мали змогу отримати фахові відповіді досвідченого експерта – заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Наталії Корнійчук.

   Діалог з мешканцями Дніпра та області тривав годину, телефонували як пенсіонери, так і ті, що тільки-но збираються ними стати. Активними учасниками телефонного обговорення стали працюючі пенсіонери, які запитували про перерахунок, право отримання пенсії в 100% розмірі під час трудової діяльності, про наслідки, які може спричинити несвоєчасне повідомлення Фонду про працевлаштування (ведення підприємницької діяльності).

   Хвиля запитань щодо осучаснення пенсій хоча і спала, проте залишилися більш «вузькі» запитання: від імені колективу працівників річкового транспорту звернувся голова профспілки уточнивши умови призначення пенсій за особливі заслуги; про можливість дострокового виходу на пенсію запитала багатодітна мати.

Відповіді на питання читачів були чіткими, зрозумілими та вичерпними. Спільно з редакцією газети на шпальтах видання можна буде побачити повну друковану версію запитань та відповідей.