Виїзний прийом в селі Раївка Синельниківського району з питань пенсійного забезпечення

 

21.02.2018_1251.jpg21 лютого 2018 року фахівці Синельниківського відділу з обслуговування громадян провели виїзний прийом для мешканців села Раївки з питань пенсійного забезпечення.

Наталія Верченко розповіла про зміни в пенсійному законодавстві, які відбулися з прийняттям Закону України від 03.10.2017р. №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», та проблеми, з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій.

Олександр Купрін звернув увагу на отримання можливості дистанційних консультацій з питань пенсійного забезпечення і запропонував всім відвідувачам зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Присутніх хвилювало питання права виходу на пенсію за вислугу років працівникам освіти та охорони здоров`я, переходу з одного виду пенсії на інший та про залежність майбутньої пенсії від страхового стажу і заробітної плати.

Під час спілкування фахівці Пенсійного фонду надали вичерпні відповіді на поставлені громадянами питання та роздали пам`ятки про зміни в пенсійному законодавстві.

Довідково: кількість мешканців с.Раївка – 2600 осіб, пенсіонерів – 494 осіб.