Підприємцям міста Покров – про легалізацію праці

 

image-0-02-05-9b72a13d8b.jpgПитання виплати заробітної плати «в конвертах» обговорювали на зустрічі фахівців Покровського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру) з 9 приватними підприємцями міста Покров, яка відбулася в рамках інформаційної кампанії «Платиш зарплату в конверті – не називай себе патріотом України».

Спеціалісти управління підкреслили, що чим більший фонд оплати праці, тим вища зарплата кожного найманого працівника, більша сума внесків надходить до Пенсійного фонду і, як наслідок, більший розмір пенсії отримають громадяни в майбутньому. Поінформували про сплату єдиного внеску в розмірі не менше мінімального страхового внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного внеску, про доплату до мінімального страхового внеску.

Серед підприємців та найманих працівників розповсюджені інформаційні листівки про негативні наслідки виплати заробітної плати в «конвертах» та фінансову відповідальність роботодавців за порушення вимог чинного трудового законодавства.

Фахівець Фонду акцентувала увагу, що за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України можна дистанційно отримувати послуги без звернення до управління Фонду, а для отримання консультацій скористатися за допомогою телефону “гарячої лінії”.

На всі свої запитання учасники заходу отримали вичерпні відповіді та інформаційні матеріали про переваги легального працевлаштування.