Поважай себе – працюй легально

 

Кожен має поважати свою працю і відстоювати свої права – така головна мета заходу, який провели спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області для студентів третіх-четвертих курсів Дніпровської політехніки.

Студентство – молода, активна, розумна та інтелектуальна аудиторія, яка швидко сприймає та реагує на інформацію. Пенсійники окреслили основні ризики, котрі тягне за собою не оформлене або не повністю оформлене працевлаштування. Якщо пенсія здається заобрійним майбутнім, то відсутність соціальних гарантій – те, що може стати неприємним сюрпризом уже на початку трудового шляху, а це – відсутність оплачуваної відпустки, страхових виплат у разі хвороби, безробіття, або нещасного випадку на виробництві. Жваву дискусію викликала тема, що розкриває поняття страховий стаж та як він впливає на розмір майбутньої пенсії.

Зацікавили молодь і сучасні технології, які використовуються у роботі Фонду. Зокрема, веб-портал Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожен зареєстрований на ньому має можливість відстежити розмір нарахованої заробітної плати, з якої роботодавець робить відрахування єдиного внеску та проконтролювати правильність і регулярність таких сплат.

І хоча частина аудиторії вважала, що розмова на пенсійну тематику для них дещо передчасна, проте, у підсумку погодилися, що отримана інформація є корисною.

 

 

 

 

 

 

 

DSC06487_1_.jpg

 

 

 

DSC06491_.jpg