Зустріч з педагогами Школи культури і мистецтв м.Синельникове

 

IMG_20180316_125136_HDR.jpgУ Синельниківській школі культури і мистецтв начальником Синельниківського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Олександром Купріним та заступником начальника відділу Марією Семеляк проведена зустріч з педагогами школи з питань пенсійного забезпечення.

Метою зустрічі стала необхідність роз’яснення пенсійного законодавства, а сааме: призначення пенсій за вислугу років працівникам освіти.

У ході зустрічі надійшло багато запитань щодо пенсійного забезпечення: «що таке страховий стаж», «які умови виходу на пенсію за вислугу років», «чи зараховується в стаж період навчання, відпустка по догляду за дитиною», «чим відрізняється пенсія за віком від пенсії за вислугою років» та багато інших хвилюючих запитань. На ці та інші поставленні запитання надано кваліфіковані та вмотивовані відповіді.

Окремо акцентовано увагу присутніх на Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Для більш детального ознайомлення з новаціями в пенсійній сфері були роздані інформаційні буклети.

Також, було ознайомлено з роботою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якої кожний охочий зможе залишити свої повідомлення, пропозиції та ознайомитись із змінами у сфері пенсійного забезпечення, роботою громадської приймальні та роботою телефонної “гарячої лінії”.

Учасники зустрічі були одностайної думки, що такі зустрічі є інформативними і дають змогу отримати вичерпні відповіді на хвилюючі питання.