Про право на соціальний захист студентам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

DSC06617_1.jpg22 березня 2018 року Головне управління Пенсійного фонду України спільно з департаментом соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації провели зустріч зі студентами третього курсу факультету «Право соціального захисту» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Студентів ознайомили з основними функціями, що покладаються на органи Пенсійного фонду України, формами і методами роботи, які застосовуються для їх реалізації. Обговорюючи перспективи розвитку пенсійної системи в цілому, торкнулися теми використання новітніх інформаційних технологій, зокрема Веб-порталу електронних послуг, де зареєструвавшись, можна постійно контролювати дані, що у майбутньому сформують майбутню пенсію.

DSC06646_1.jpgМайбутні захисники соціальних прав населення виявилися небайдужими до змін, які відбуваються у пенсійній сфері держави, і чітко усвідомили від яких чинників залежить їх майбутній статок, що і показали результати традиційного для таких зустрічей анкетування.

Наостанок лектори закликали молодих людей проявляти високу правову та громадянську свідомість – вимагати легального працевлаштування та заробітної плати, адже нове активне покоління здатне впливати на суспільну думку та будувати міцну та надійну модель системи соціального захисту, де пенсійне забезпечення знаходиться чи не на першому місці.

DSC06660_1.jpg