Про легальне працевлаштування для тих, хто шукає роботу

 

22.03.2018-безробитни.jpg22 березня 2018 року в Синельниківському райміськцентрі зайнятості працівниками Синельниківського відділу облуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України проведена зустріч з безробітними.

Головним спеціалістом Синельниківського сервісного центру Іриною Бачурною надані роз`яснення про залежність розміру майбутньої пенсії від величини заробітної плати, страхового стажу та про негативні наслідки нелегального працевлаштування, адже гарантією отримання пенсії в майбутньому є сплата страхових внесків до Пенсійного фонду.

Фахівець проінформувала про роботу веб–порталу послуг Пенсійного фонду України, який надає багато можливостей зручного дистанційного обслуговування.

Учасники заходу активно брали участь в обговоренні принципів накопичувальної системи пенсійного страхування, а також цікавились останніми змінами в пенсійному законодавстві.

Наприкінці спеціаліст подякувала всім присутнім за запитання та запропонувала за більш детальною інформацією звертатись на «гарячу телефонну лінію» до Синеьниківського сервісного центру.