Про перерахунок пенсій військовослужбовцям роз’яснювали дніпровським журналістам

 

DSC06665_1.jpg

Сьогодні заступник начальника управління застосування пенсійного законодавства – начальник відділу контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Тетяна Лень дала прес-конференцію на тему «Перерахунок військових пенсій».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» всі військові пенсії підлягають підвищенню з 1 січня 2018 року.

Фахівець пояснила принципи, що лягли в основу перерахунку та звернула увагу, що існують відмінності у його проведенні для представників різних силових відомств.

«Виплата перерахованих пенсій вже розпочата з березня поточного року. Так колишні військовослужбовці, на яких вже отримані довідки про новий розмір грошового забезпечення від уповноважених підрозділів силових відомств, вже отримали доплату за січень-березень 2018 року. А ті, хто отримають підвищення у квітні, одночасно отримають доплату із січня по березень включно. В середньому розмір підвищення складе 1500 гривень» - запевнила Тетяна Лень.

Довідково: На заході були присутні журналісти провідних телеканалів області – 34 каналу, 51 державного, 11 каналу.