Зустріч з безробітними в обласній бібліотеці ім. М. Свєтлова

 

DSC09111.JPG29 березня 2018 року фахівці Центрального відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 (Соборний, Центральний райони м. Дніпро) управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області провели зустріч з безробітними в обласній бібліотеці ім. М. Свєтлова.

Фахівці управління надали інформацію щодо пенсійного законодавства. Роз’яснили, що формула розрахунку пенсій встановлює пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески до Пенсійного фонду.

Багато запитань стосувались підрахунку страхового стажу та порядку доплати за неповний місяць роботи. Заступник начальника відділу Ірина Водолавська зазначила: «Застрахована особа, яка підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню або брала добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та бажає зарахувати неповний місяць роботи до страхового стажу як повний місяць, подає заяву до органів Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії згідно з Порядком здійснення доплати».