Семінар-навчання з роботодавцями у м. Камянському

 

web_11_180329_1.JPG29 березня 2018 року Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області разом з соціальними партнерами – представниками Центру зайнятості населення, Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та Державної фіскальної служби, взяло участь у семінарі-навчанні з роботодавцями.

З метою донесення важливості дотримання роботодавцями норм чинного законодавства в частині своєчасної виплати заробітної плати на рівні не нижче мінімального розміру, для забезпечення соціальних гарантій застрахованим особам, присутнім надані роз’яснення щодо залежності від повноти та розміру сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, отримання пенсій у майбутньому. Звернули увагу на наслідки, які ведуть у випадку недотримання норм законодавства.

Учасникам семінару пояснили про основні помилки, які допускаються у звітності щодо єдиного соціального внеску та шляхи їх уникнення.

Після закінчення семінару присутнім були надані інформаційні буклети: «Легалізація зайнятості населення та заробітної плати».