День Пенсійного фонду у м.Пятихатки

     29 березня 2018 року головними спеціалістами П’ятихатського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Пономарь Еллюю Дмитрівною та Василенко Оленою Володимирівною було проведено лекцію для безробітних в П’ятихатському центрі зайнятості. Під час лекції надано інформацію про право на призначення різних видів пенсій згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, строки їх призначення, умови проведення перерахунків пенсій, особливості виплати пенсії.

       Також начальник П'ятихатського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Вікторія Олександрівна Варава провела зустріч у П’ятихатській районній раді ветеранів.

   Під час зустрічі голову ветеранської організації Прокопенко Людмилу Петрівну та її заступників цікавили питання перерахунку пенсій з 01.10.2017 року, перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам в автоматичному режимі та які плануються зміни в пенсійному законодавстві.

       Зустріч була насиченою і цікавою для обох сторін заходу.

IMG-08f1957b3a490250a1f3.jpgIMG-ca5121b6daf0fe8277a0.jpg