Робота з боржниками у складі районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, грошового забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень

web_11_180323.jpgЗ метою реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області вживається низка заходів для забезпечення погашення заборгованості до Пенсійного фонду України. Зокрема, керівники підприємств-боржників заслуховуються на засіданнях комісій при місцевих органах виконавчої влади з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

22 березня 2018 року відбулося чергове засідання комісії Верхньодніпровської районної державної адміністрації за участю Головного управління.

Заборгованість по внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування підприємствами Верхньодніпровського району становить      8 046,8 тис. грн. Серед найбільших боржників:

  • КП «Житловик» - 854,6 тис. грн;
  • КП Верхньодніпровське ВУ ВКГ «ДОР»– 5 302,6 тис. грн;
  • КП «Верхньодніпровське виробниче об’єднання житлово-комунального господарства Верхньодніпровської районної ради» - 1 139,5 тис. грн.

Протягом січня - лютого погашення заборгованості склала 13,0 тис. грн, тому, з метою виправлення ситуації боржники були запрошені на засідання комісії.

Крім того, на комісії були розглянуті питання щодо забезпечення дотримання державних гарантій в оплаті праці та детінізація виплати заробітної плати.

Заслухано керівників підприємств-боржників, проаналізовано вжиті заходи та перспективи погашення заборгованості по кожному боржнику.

За підсумками засідання визначено ряд заходів, спрямованих на прискорення темпів погашення боргів із платежів до Пенсійного фонду України, виплати заробітної плати не менше встановленого мінімального розміру та легалізації заробітної плати.