Виїзний прийом у Покровському територіальному центрі соціального обслуговування громадян

 

image-0-02-05-2db3c6dda5.jpg   Представники Покровського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області днями відвідали Покровський територіальний центр соціального обслуговування громадян, де провели виїзний прийом співробітників закладу та їх підопічних.

  Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Галина Кучеровська поінформувала громадян з особливими потребами, які перебувають на обліку в Терцентрі, про зміни у пенсійному законодавстві у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій ", щодо механізму обчислення та порядку призначення пенсій за віком.

  У поточному році вперше Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що з 1 квітня кожного року Пенсійний фонд України без додаткового звернення особи проводить перерахунок пенсій за певних умов, а саме: особам, які отримують пенсію по віку, по інвалідності і за вислугу років. Проте за вислугу років лише тим особам, які на момент перерахунку досягли пенсійного віку.

   Фахівець Фонду відповіла на індивідуальні питання присутніх, які стосувались підвищення пенсій для інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та перерахунків пенсій працюючих.

  Під час виїзного прийому прийнято 11 осіб, яким було надано індивідуальні консультації.