26 червня 2014 року у студії ВАТ "Укртелеком"

відбулася селекторна нарада головного управління

Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області

по підсумкам роботи за 5 місяців

 

Сьогодні, як ніколи, прикута увага до Пенсійного фонду, адже в неспокійні для нашої країни часи органи Фонду забезпечують злагодженість у роботі, своєчасність фінансування пенсійних виплат 1 млн. 8 тис. пенсіонерів Дніпропетровщини. Середній розмір призначених за всіма законами пенсій з початку року збільшився на 28,80 грн і наразі становить - 1 649,20 грн.

Підвідомчими управліннями проводиться копітка та оперативна робота по забезпеченню виплати пенсій особам, які прибули на тимчасове проживання до Дніпропетровщини з Донецької та Луганської областей, Криму  та м. Севастополя. На теперішній час до органів Пенсійного фонду області звернулося 338 мешканців Донецької та Луганської областей та 140 мешканців Криму та м. Севастополя. На облік взято 200 осіб – мешканців зазначених регіонів.

Підбиваючи підсумки роботи органів Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області за 5 місяців 2014 року, в.о.начальника Головного управління Валентина Варакута відзначила, що план надходження власних коштів за 5 місяців виконано на 102,7%. До бюджету Фонду з усіх джерел фінансування за січень-травень 2014 року надійшло 8 млрд 471,2 млн грн. Найбільшу питому вагу в загальній сумі складають власні надходження –6 млрд 737,1 млн грн (78,5% всіх надходжень). Забезпеченість власними коштами з урахуванням єдиного внеску за деякі категорії застрахованих осіб та частини єдиного внеску до Пенсійного фонду за січень-травень 2014 року (за даними, наданими головним управлінням Міндоходів у Дніпропетровській області) на виплату трудових пенсій становить 98,5 %.

Торкаючись питання заборгованості зазначено, що уся сума боргу до бюджету Фонду відпрацьовується в судовому порядку та стягується примусово, за п’ять місяців поточного року від проведеної роботи надійшло 20,9 млн грн., у том числі стягнуто державною виконавчою службою 15,6 млн грн.

Особливу увагу приділили контролю за додержанням вимог чинного пенсійного законодавства при новому призначенні, проведенні перерахунків та виплаті пенсій та вирішенню питання визначення права на призначення пенсії  по втраті годувальника членам сімей осіб, які  загинули  під час виконання службових обов'язків.

Підсумовуючи обговорення робочих моментів, та окреслюючи коло проблемних питань з керівниками підвідомчих управлінь Валентина Василівна справедливо зазначила, що детальний аналіз робочого процесу дає поштовх для напрацювання подальшого вектору дій, і нехай не завжди так швидко, як хотілося б, проте невідворотно вперед.