Зустріч спеціалістів Пенсійного фонду з трудовим колективом ПАТ «Північний гірничо – збагачувальний комбінат»

З метою поінформованості щодо змін у пенсійному законодавстві та отримання субсидій на оплату послуг ЖКХ, 16 квітня 2015 року пройшов спільний виїзний прийом спеціалістів управління Пенсійного фонду України в Тернівському районі і працівників управління праці та соціального захисту населення з колективом ПАТ «Північний гірничо – збагачувальний комбінат». У ході зустрічі спеціалісти управління роз’яснили терміни  підвищення загального стажу роботи та віку виходу на пенсію, зарахування до пільгового стажу роботи жінкам періоду перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею три річного віку.

В свою чергу спеціалісти управління праці та соціального захисту населення розповіли про умови отримання житлових субсидій, терміни подання документів на розгляд комісії та порядок розрахунку розміру відшкодування на оплату житлово – комунальних послуг.

За для поліпшення роз’яснювальної роботи, підвищення якості обслуговування громадян, в приміщенні пенсійного бюро комбінату оформлено інформаційні стенди, на яких висвітлено останні зміни пенсійного законодавства.