Брифінг щодо осучаснення пенсійних виплат на телеканалі «Криворіжжя»

 02_61_171013_(1).JPG        На місцевій національній телекомпанії України «Криворізької регіональної дирекції «Криворіжжя» відбувся брифінг за участю заступника начальника Криворізького центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Валентини Гудзенко щодо осучаснення та механізму підвищення пенсійних виплат.

У жвавому діалозі із журналістами Валентина Гудзенко розповаіла про основні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», який набрав чинності 11 жовтня 2017 рока з наступного дня після публікації.

У ході ефіру очільник зазначила, одним з пунктів пенсійної реформи є «осучаснення», яке передбачає впровадження прозорих та зрозумілих правил визначення розміру пенсійних виплат. Пенсіонерам перерахують розміри виплат за новою формулою, до якої будуть враховані середня заробітна плата застрахованої особи, середня зарплата в Україні, з якої сплачено страхові внески та тривалість страхового стажу, протягом якого особа сплачувала пенсійні внески.

Зауважила, що перерахунок пенсій проведено автоматизованим шляхом за матеріалами пенсійних справ, без необхідності подання пенсіонерами заяв та будь-яких інших додаткових документів та буде виплачено додатковими відомостями у жовтні місяці поточного року.

Виступ вийде в ефір як на телебаченні, так і на радіо з повтором.